terug naar "stage 2008"

Dag 04 - 4 juli


4 juli

Vandaag geen training , dus iedereen kon langer slapen.
Om 9.45u verzamelden we om te vertrekken.
We gingen in 2 groepen.
De eerste groep vertrok met de bus Van Guy en Dirk aan het stuur naar de kayakken. De tweede groep ging te voet naar het golfterrein met Wendy en Guy. Eerst moesten we proberen om het golfballetje ver weg te slagen. Daarna gingen we naar een kleiner terrein waar we het balletje van het ene nummer naar het andere moesten slaan. Wie het balletje het dichtste bij nummer 15 kon slagen was gewonnen. Pieter was gewonnen, hij was beter dan onze lesgever Jeremy.
's Middags wisselden we onze avonturen uit met de andere groep. Om 14u arriveerden we met de bus van Guy bij de kayakken. Eerst bleven we in de buurt van de startplaats en kregen we uitleg van Eric. Daarna gingen we onder bruggen, over watervallen tot aan de sproeiers. Iedereen nam een paar keer een douche tot de kayakken vol zaten met water. We waren kleddernat en keerden terug tot aan de waterval. Daar deden we spelletjes: om ter eerst in het water en wiebel zo hard je kan. Iedreen was er in gevallen behalve Sarah en Guy. Daarna zetten we de boten terug en deden onze reddingsvesten uit. we waren allemaal moe en kropen samen in de koffer van de auto. Zo reden we terug naar het hotel en fristen ons op onder de douche voor het avondeten.
Als voorgerecht kregen we pizza en sla, hoofdgerecht spaghetti en nagerecht ijs. Daarna gingen we nog wat babbelen op de kamer van Sarah en Laura terwijl nog anderen singstar speelden.
Uiteindelijk was iedereen zo moe dat ze naar hun eigen kamer gingen en in slaap vielen.